wtorek 09.03.04
godz. 21:00
CHE! / AI - filmy dokumentalne, zespół Stan Miłosci i Zaufania
Zespół CHE! jest jedynym na świecie reprezentantem gatunku europunk. Połączenie melodyjnego rock’a z elementami muzyki reggae daje kapitalne efekty: Krótkie, dynamiczne utwory przepełnione są energią i pozytywną atmosferą. Teksty (w większości po angielsku) opisują naszą rzeczywistość bez koloryzowania, dotyczą bezrobocia, emigracji zarobkowej, fascynacji Europą jako miejscem spotkania różnorodnych idei, narodów i kultur - stąd nazwa stylu muzyki europunk.
Na muzykę zespołu CHE olbrzymi wpływ mają biografie muzyków. Marek Iwańczuk współtworzył podwaliny punkrocka w Polsce będąc basistą grupy KRYZYS. Sławek Truszkowski współpracował z grupą DAAB. Paweł Sulik to nie kto inny tylko Paulus wokalista awangardowych formacji KINSKY i MULTICIDE. Marek Dębniak to jeden z najbardziej interesujących perkusistów młodego pokolenia (współtworzy między innymi ORANGE TREE).
Zespół nagrał 4 utwory (demo) i w chwili obecnej jest w fazie poszukiwania wytwórni płytowej aby zarejestrować swój płytowy debiut. na scenie pojawił się na wiosnę 2003, na pikniku na Bemowie, zagrał do chwili kilka koncertów na których publiczność (nawet ta oczekująca innej zupełnie stylistyki) świetnie się bawiła.

Skład grupy CHE;
Iwan (Marek Iwańczuk) - gitara basowa, wokal /KRYZYS/
Paulus (Paweł Sulik) - gitara, wokal /KINSKI/
Kanek (Sławek Truszkowski) – gitara /DAAB/
Marek Dębniak – perkusja /ORANGE Tree/

5 marca br. Amnesty International rozpoczęła światową kampanię „Stop przemocy wobec kobiet”. Z tej okazji zapraszamy o godz 19 na pokaz filmów dokumentalnych poświęconych prawom kobiet, będzie można obejrzeć m.in. historię Aminy Lawal – Nigeryjki skazanej na karę śmierci przez ukamienowanie za posiadanie nieślubnego dziecka. W zeszłym roku Amina została uwolniona na skutek światowej kampanii prowadzonej w jej obronie. O godzinie 20.00 zapraszamy na koncert zespołu Stan Miłości i Zaufania. Przez cały wieczór będzie można spróbować specjalnych amnestyjnych ciasteczek, podpisać petycje w obronie kobiet zaginionych, prześladowanych i torturowanych.


Dossier

miasto: Warszawa

adres: Dobra 33/35

telefon: 0 501 040 855

powered by suseu, pictures by kulikWINO